Jak na iPhone

Připravil Martin Světlík

Online kurz
Osobní konzultace

Aplikace

Užitečné nástroje

Bezpečnost a správa hesel

1Password

Výchozí správa hesel vám nedostačuje? Pak vyzkoušejte 1Password. Bezpečně umožňuje ukládat a generovat vaše hesla, ale také čísla karet, čísla dokladů a dalších cenných informací. Nabízí také rozšíření pro prohlížeč Safari. Platba formou předplatného.

Získat ↗

Ostatní

Zvednout to?

Navolávači na vás budou krátcí. Česká aplikace, která obsahuje databázi nepříjemných čísel, které zvládne rovnou i blokovat.

99 Kč ↗

Decide Now!

Nemůžete se rozhodnout kam vyrazit nebo co si objednat k jídlu v restauraci? Nebo jen potřebujete vylosovat výherce soutěže? Decide Now! rozhodne za vás.

49 Kč ↗

Settle Up

Dlužníček se hodí jakmile častěji utrácíte společně například ve skupině přátel. Settle Up přehledně zobrazuje společné útraty a dluhy ve skupině lidí.

Získat ↗

Stocard

Také máte plnou peněženku věrnostních kartiček? Nahrajte si je všechny do jedné aplikace a postačí vám při nákupech iPhone.

Získat ↗

Překladač DeepL

Překladač postavený na strojovém učení, který mnohdy zaručí přesnější a lepší výsledky než dobře známý Překladač od společnosti Google.

Získat ↗

Windy.com

Profesionální předpověď počasí od zakladatele Seznamu, která má úspěch po celém světě. Lze vybírat z více modelů předpovědi. Hodí se i na extrémní sporty a další využití.

Získat ↗

MobileFamilyTree

Pokud jste někdy přemýšleli nad vlastním rodokmenem, tak MobileFamilyTree je skvělou volbou. Aplikace nabízí jednoduché ovládání, šikovné nástroje a pohledy, napojení na další služby a navíc je kompletně v češtině a pravidelně aktualizovaná.

799 Kč ↗

Pomohl vám tento článek? Můžete mě jako poděkování pozvat na kávu ☕️

Předchozí

Multimédia

Pomohl vám tento článek? Můžete mě jako poděkování pozvat na kávu ☕️

Další

Kolik stojí iCloud?

Individuální konzultace

Potřebujete
odbornou pomoc?

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple. Vyplňte nezávaznou objednávku a co nejdříve Vás budu kontaktovat.

Více informací

Martin Světlík

Jsem dlouholetý a nadšený uživatel produktů Apple. Již více jak 13 let pomáhám uživatelům a firmám používat jejich jablečná zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. Kladu důraz na individuální přístup a mluvím vaší řečí.

Jak na iPhone

Online kurz
Konzultace