Jak na iPhone

Připravil Martin Světlík

Online kurz
Osobní konzultace

Aplikace

Multimédia

Canva

Potřebujete rychle vytvořit elegantní prezentaci nebo jen obrázek pro sociální sítě? Oceníte i pro rychlou úpravu fotografií s možností přidání dalších objektů a střih videa, například pro Instagram Stories.

Získat ↗

Snapseed

Pokud hledáte více možností pro úpravy fotografií, pak určitě začněte s aplikací Snapseed. Krom toho že je zdarma se s ní také velmi dobře a rychle pracuje.

Získat ↗

Photomator

Snapseed vám nestačí a hledáte možnost úprav ve stylu Adobe Photoshop? Pak vyzkoušejte Pixelmator. Za velmi příznivou cenu nabízí pokročilé nástroje. Funguje skvěle i na iPadu.

Získat ↗

Halide Mark II

Náhrada za výchozí fotoaparát pro náročnější uživatele, která přináší při focení pokročilejší možnosti nastavení. Navíc podporuje formát RAW i na modelech, které to standardně neumožňují.

Získat ↗

DoubleTake

Alternativní kamera, která umožňuje nahrávat z více kamer vašeho iPhonu současně. Snadno tak například natočíte sebe pomocí přední kamery současně s klasickým záběrem.

Získat ↗

Shazam

Aplikace pro rozpoznávání právě hrané skladby ať už jste zrovna kdekoli. Automaticky vám skladbu najde také na Apple Music, Spotify nebo YouTube. Lze přidat přímo do ovládacího centra vašeho iPhonu.

Získat ↗

Clips

Jednoduchá aplikace pro netradiční nahrávání a okamžitý střih klipů přímo od Apple. Hodí se také na rychlé Stories na sociální sítě.

Získat ↗

VLC for Mobile

Pokud hledáte dostupný přehrávač videí všech možných i nemožných formátů bez větších nároků, pak bohatě stačí VLC.

Získat ↗

Vinegar – Tube Cleaner

Vinegar je ve skutečnosti rozšíření prohlížeče Safari, které na YouTube nahradí proprietární přehrávač za ten nativní. Blokuje reklamy a umožňuje přehrávat videa na YouTube jako zvuk na pozadí nebo obraz v obraze bez nutnosti YouTube Premium.

49 Kč ↗

Pomohl vám tento článek? Můžete mě jako poděkování pozvat na kávu ☕️

Předchozí

Cestování

Pomohl vám tento článek? Můžete mě jako poděkování pozvat na kávu ☕️

Další

Užitečné nástroje

Individuální konzultace

Potřebujete
odbornou pomoc?

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple. Vyplňte nezávaznou objednávku a co nejdříve Vás budu kontaktovat.

Více informací

Martin Světlík

Jsem dlouholetý a nadšený uživatel produktů Apple. Již více jak 13 let pomáhám uživatelům a firmám používat jejich jablečná zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. Kladu důraz na individuální přístup a mluvím vaší řečí.

Jak na iPhone

Online kurz
Konzultace