Jak na iPhone

Připravil Martin Světlík

Online kurz
Osobní konzultace

Aplikace

Kancelář, produktivita a finance

Things 3

Pokud vám nedostačují výchozí Připomínky pro správu úkolů, Things jdou mnohem dále v duchu metody GTD. Dokáží pracovat s projekty, checklisty v rámci úkolů atp.

249 Kč ↗

Focus Keeper

Ať už potřebujete minutku pro techniku pomodoro včetně zaznamenávání činností a statistik, tato aplikace je určena pro vás. Moderní design a užitečný pomocník i pro tvorbu nových návyků.

Získat ↗

Just Press Record

Jednoduchá a praktická aplikace pro všechny, kteří svoje poznámky nejraději diktují. Nabízí aplikaci i pro Apple Watch a umožňuje následný transkript v češtině a vyhledávání podle klíčových slov.

129 Kč ↗

Timery

Alternativní aplikace pro měření a zaznamenávání času pro službu Toggl. Ať už potřebujete reportovat strávený čas na projektu klientovi nebo zaměstnavateli. Nebo jen sami chcete mít přehled.

Získat ↗

Spendee

Ohlídejte si své výdaje a měsíční rozpočet. Finanční řízení již nebude váš velký nepřítel. V placené verzi podporuje mimo jiné napojení na váš bankovní účet.

Získat ↗

Revolut

Revolut je chytrá finanční aplikace. Dorazí vám platební karta, kam peníze přidáváte z vaší stávající karty a v zahraničí navíc získáte mnohem lepší kurz. Revolut automaticky vytváří statistiky a přehledy útrat, umožňuje posílat peníze mezi uživateli a nabízí pokročilé možnosti zabezpečení.

Získat ↗

ChatGPT

Oficiální aplikace pro oblíbený jazykový model ChatGPT. Nabízí omezenou bezplatnou variantu i poslední funkce při měsíčním předplatném.

Získat ↗

Microsoft Copilot

Alternativní způsob, jak využívat možností ChatGPT. Microsoft jej má integrovaný přímo do své aplikace, včetně nástroje DALL-E pro strojové generování obrázků. Lze bezplatně využívat i model ChatGPT 4 a vyhledávání informací na internetu.

Získat ↗

Scanner Pro

Když základní skener v iPhonu nestačí a potřebujete přeci jen trochu více funkcí a nastavení.

Získat ↗

Pomohl vám tento článek? Můžete mě jako poděkování pozvat na kávu ☕️

Předchozí

Jak nahrát a přehrát vlastní filmy a seriály

Pomohl vám tento článek? Můžete mě jako poděkování pozvat na kávu ☕️

Další

Cestování

Individuální konzultace

Potřebujete
odbornou pomoc?

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple. Vyplňte nezávaznou objednávku a co nejdříve Vás budu kontaktovat.

Více informací

Martin Světlík

Jsem dlouholetý a nadšený uživatel produktů Apple. Již více jak 13 let pomáhám uživatelům a firmám používat jejich jablečná zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. Kladu důraz na individuální přístup a mluvím vaší řečí.

Jak na iPhone

Online kurz
Konzultace