Jak na iPhone

Připravil Martin Světlík

Online kurz
Osobní konzultace

iCloud a bezpečnost

Jak vypnout funkci Najít iPhone (Find My iPhone)

Služba Najít umožňuje lokalizovat váš iPhone a současně jej i zablokovat nebo rovnou smazat v případě ztráty nebo odcizení. Jak tuto funkci vypnout, pokud iPhone například předáváte do servisu?

Kdy funkci Najít vypnout

Určitě doporučuji mít tuto funkci zapnutou. Chrání vás i vaše zařízení v nepříjemných situacích, kterým se většinou dobrovolně vystavit nechceme. Ať už se bavíme o ztrátě nebo krádeži.

Pokud ale váš iPhone prodáváte nebo předáváte do autorizovaného servisu, měla by být tato funkce vypnutá. Toho snadno docílíte v Nastavení > Apple ID (váš účet úplně nahoře) > Najít > Najít iPhone, kde již funkci Najít iPhone můžete vypnout. Budete potřebovat znát vaše heslo na Apple ID.

Pomohl vám tento článek? Můžete mě jako poděkování pozvat na kávu ☕️

Předchozí

Kolik stojí iCloud

Pomohl vám tento článek? Můžete mě jako poděkování pozvat na kávu ☕️

Další

Jak vrátit iPhone do továrního nastavení

Individuální konzultace

Potřebujete
odbornou pomoc?

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple. Vyplňte nezávaznou objednávku a co nejdříve Vás budu kontaktovat.

Více informací

Martin Světlík

Jsem dlouholetý a nadšený uživatel produktů Apple. Již více jak 13 let pomáhám uživatelům a firmám používat jejich jablečná zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. Kladu důraz na individuální přístup a mluvím vaší řečí.

Jak na iPhone

Online kurz
Konzultace