Jak na iPhone

Připravil Martin Světlík

Online kurz
Osobní konzultace

iCloud a bezpečnost

Jak vrátit iPhone do továrního nastavení a připravit jej na prodej

Ať už váš iPhone prodáváte nebo jej předáváte dále v rodině, vždy jej nezapomeňte vrátit do továrního nastavení. Postup je velmi jednoduchý:

1. Přejděte do Nastavení a části Obecné

Jakmile otevřete aplikaci Nastavení, stačí přejít do části Obecné, kde již jako předposlední možnost naleznete Přenést nebo resetovat iPhone, kterou vyberte.

2. Vyberte možnost Smazat data a nastavení

3. Pokračujte v procesu vymazání

Připravte si také heslo k vašemu účtu Apple ID. Z telefonu budou odstraněna všechna data, odhlášeny služby v rámci Apple ID (jako je iCloud) včetně služby Najít a deaktivovány platební karty a další, které máte uložené v aplikaci Peněženka.

⚠️

Mějte vše přeneseno a nastaveno na novém zařízení

Než původní iPhone smažete, ujistěte se, že máte vše přenesené a funkční na novém zařízení. Nezapomeňte, že pro funkčnost některých aplikací musíte mít původní telefon stále funkční. Jsou to například aplikace bank a jiných finančních služeb případně aplikace pro ověření totožnosti (Google nebo Microsoft Authenticator aj.).

Pomohl vám tento článek? Můžete mě jako poděkování pozvat na kávu ☕️

Předchozí

Jak najít ztracený iPhone

Pomohl vám tento článek? Můžete mě jako poděkování pozvat na kávu ☕️

Další

Jak nahrát hovor

Individuální konzultace

Potřebujete
odbornou pomoc?

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple. Vyplňte nezávaznou objednávku a co nejdříve Vás budu kontaktovat.

Více informací

Martin Světlík

Jsem dlouholetý a nadšený uživatel produktů Apple. Již více jak 13 let pomáhám uživatelům a firmám používat jejich jablečná zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. Kladu důraz na individuální přístup a mluvím vaší řečí.

Jak na iPhone

Online kurz
Konzultace