Jak na iPhone

Připravil Martin Světlík

Online kurz
Osobní konzultace

iCloud a bezpečnost

Jak najít ztracený iPhone

Díky službě Najít můžete velmi rychle dohledat svůj iPhone a to dokonce i pokud bude vypnutý nebo takřka vybitý. Navíc pokud jej nemůžete jen najít doma, můžete si na něm nechat přehrát zvuk.

Přístup přes aplikaci Najít z jiného zařízení

Pokud vedle iPhonu vlastníte také Mac nebo iPad, můžete na nich spustit aplikaci Najít a zařízení lokalizovat. Pokud jste telefon navíc ztratili, můžete jej označit jako ztracené, což na telefonu aktivuje další funkce. Navíc můžete zanechat vzkaz a umožnit nálezci zavolat na předem zvolené číslo.

Stejným způsobem lze telefon úplně smazat.

Webové rozhraní přes libovolné zařízení

Ve chvíli, kdy ztratíte telefon, nemusíte mít nutně u sebe jiné zařízení. Proto můžete využít libovolné jiné zařízení, ať už telefon nebo počítač někoho jiného. Jakmile přejdete na funkci Najít ve webovém prohlížeči, můžete zařízení lokalizovat a provádět stejné úkony jako přes samostatnou aplikaci.

Najít zařízení v prohlížeči ↗

Individuální konzultace

Potřebujete
odbornou pomoc?

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple. Vyplňte nezávaznou objednávku a co nejdříve Vás budu kontaktovat.

Více informací

Martin Světlík

Jsem dlouholetý a nadšený uživatel produktů Apple. Již více jak 13 let pomáhám uživatelům a firmám používat jejich jablečná zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. Kladu důraz na individuální přístup a mluvím vaší řečí.

Jak na iPhone

Online kurz
Konzultace